DSC_0004 DSC_0018 DSC_01001 DSC_0010 DSC_0451 DSC_0530 DSC_0123

Головний вхід

Головний корпус госпіталю

Стоматологічний кабінет 

Зал ЛФК

                                                                         Рентген

Координаційний центр

(044)483 16 92

Реєстратура

(044)483 21 54

 

Голкорефлексотерапія

Одним з найдревніших і давно випробуваних методів лікування, що показав безліч позитивних результатів, є голкорефлексотерапія, яку можна просто назвати голковколюванням.

Терапевтичний принцип процедури- вплив на потрібні точки людського тіла, які називають акупунктурними,спеціальними голками. Метод цей відомий вже більше двох тисяч років і з успіхом застосовується східними лікарями, які вважають, що з його допомогою можна перемогти захворювання без ліків, на відміну від традиційної медицини, що застосовує фармакологічні препарати. Крім цього, він не має побічних ефектів та протипоказань, як багато лікарських препаратів.

Людина являє собою складну фізико-хімічну систему, і природа розпорядилася так, що на всій зовнішній поверхні її тіла знаходяться точки, через які можна впливати на будь-які внутрішні органи і життєво важливі системи. Найбільше таких акупунктурних точок знаходиться на долонях, ступнях і вушних раковинах.

Голкорефлексотерапія зарекомендувала себе як дуже ефективний метод лікування, який при цьому ще й абсолютно безболісний і безпечний, а кількість хвороб, від яких можна вилікуватися, величезна . Уколи голок впливають на біоактивні точки і покращують роботу всіх без винятку систем людського організму і можуть нормалізувати відхилення від нормального стану та зупинити в початковій стадії розвитку хвороботворні процеси, що відбуваються в органах і тканинах.

Голкотерапія не тільки відновлює фізичний стан людини будь-якої статі і віку, їй під силу і нормалізація психічних розладів. Після сеансу пацієнт чудово себе почуває, приходить відчуття спокою і душевної рівноваги.

Вона абсолютно безпечна, тому що застосовуються одноразові голки, а якщо пацієнт бажає, то і його власний комплект голок, які проходять дезінфекцію після кожного сеансу. Голкорефлексотерапію проводить фахівець - лікар, який пройшов спеціальне навчання, адже це - дуже тонке дійство, точки акупунктури дуже маленькі і буває, що відповідають за різні органи можуть перебувати в безпосередній близькості один до одного. Лікар, залежно від захворювання та віку пацієнта, визначає потрібну кількість сеансів і час перебування голок.

Які ж хвороби можна вилікувати цим чудовим методом? Голковколювання прекрасно зарекомендувало себе в лікуванні так поширеної останнім часом алергії, показало веллику ефективність в лікуванні вегетосудинної дистонії, порушеннях сну, енурезі, астенічному синдромі і позбавленні від різних фобій, а також цей метод широко використовується в косметології для ліфтингу і омолодження.

Застосовують голкорефлексотерапію і в боротьбі з наркоманією і алкоголізмом, хоча напряму цей метод від даних залежностей не виліковує, але допомагає в реабілітації.

Ми працюємо для того, щоб допомогти Вам!