DSC_0004 DSC_0018 DSC_01001 DSC_0010 DSC_0451 DSC_0530 DSC_0123

Головний вхід

Головний корпус госпіталю

Стоматологічний кабінет 

Зал ЛФК

                                                                         Рентген

Координаційний центр

(044)483 16 92

Реєстратура

(044)483 21 54

 

Дерматологія

Дерматовенеролог – це фахівець, що попередньо отримав відповідну підготовку з питань діагностики і подальшого лікування венеричних і шкірних захворювань, а також питань профілактичних заходів щодо їх недопущення. Крім цього, дерматовенеролог також здійснює вивчення взаємозв'язку захворювань даної специфіки з низкою патологічних станів, актуальних в цілому для організму.

ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГ: КОЛИ ЙТИ НА ПРИЙОМ?

Вітіліго; псоріаз; себорейний дерматит; папіломи; червоний плоский лишай; акне, постакне; родимки, бородавки, герпес, ВПЛ; грибкові ураження; гонорея; трихомоніаз; гепатит С; сифіліс; ВІЛ/СНІД; гонорея; урогенітальний кандидоз і хламідіоз; рожевий лишай; контагіозний молюск; гострокінцеві кондиломи; кандидоз; себорейний дерматит та ін.

Що стосується конкретних галузей, до яких належить діяльність дерматовенеролога, то сюди відносяться статеві органи жінок і чоловіків, волосся, шкіра, нігті.

ПРИЙОМ ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГА: ПРИ ЯКИХ СИМПТОМАХ ДО НЬОГО ЗВЕРТАТИСЯ?

Виділення нехарактерною специфіки статевих органів; наліт білого кольору у роті; свербіж у ділянці заднього проходу; різного типу шкірні висипання. Окремо слід виділити симптоми, які також вимагають уваги дерматовенеролога і можуть вказувати на ймовірність захворювання, що передається за допомогою статевого контакту. До таких симптомів належать : біль і печіння при сечовипусканні; виділення з піхви або з сечовипускального каналу; почастішання позивів до сечовипускання; біль різної інтенсивності у паху; порушення менструального циклу у жінок; у чоловіків біль у яєчках. Між тим, досить часто навіть та інфекція, яка існує в організмі у поєднаному вигляді, може протікати без симптомів, тобто в прихованому вигляді. На цій підставі особи, що ведуть активне статеве життя, повинні в обов'язковому порядку проходити профілактичні огляди, які включають комплексні лабораторні дослідження.

ДІАГНОСТИКА ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГА: ЩО ВОНА В СЕБЕ ВКЛЮЧАЄ?

Відвідування цього фахівця вимагає проведення певних заходів, на підставі яких буде поставлений точний діагноз. Так, до числа аналізів, що актуальні при відвідуванні дерматовенеролога, відносяться наступні: аналіз крові на предмет алергенів, антигенів, антитіл; алергологічна панель; мазок на флору; зішкріб (мікроскопія, ПЛР); мікробіологія, що припускає під собою посів на флору при визначенні чутливості до протигрибкових медикаментів та антибіотиків. До основних методів діагностики на консультації дерматовенеролога відносяться наступні: дерматоскопія; діагностика на предмет вагінального кандидозу; ПЛР, мікроскопія мазка.

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРИЙОМ У ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГА?

При перерахованих вище варіантах симптомів, необхідно записатися на консультацію до дерматовенеролога і, відповідно, на огляд. При первинному огляді лікар визначить тип і специфіку захворювань, призначивши аналізи, за допомогою яких можна буде визначити, причину захворювання. Знову ж таки, на підставі результатів дерматовенеролог призначить лікування, визначаючи для хворого необхідні в конкретному випадку консультації.

У Госпіталі (з поліклінікою) на 4 поверсі Стоматологічного відділення функціонує дерматологічний кабінет.

У дерматологічному кабінеті поліклініки нададуть консультацію та проведуть повний огляд,необхідні лабораторні дослідження, виконають процедури по догляду за  проблемною шкірою, проведуть лікування захворювань шкіри та ін.

Конт.тел 483-16-92