DSC_0004 DSC_0018 DSC_01001 DSC_0010 DSC_0451 DSC_0530 DSC_0123

Головний вхід

Головний корпус госпіталю

Стоматологічний кабінет 

Зал ЛФК

                                                                         Рентген

Координаційний центр

(044)483 16 92

Реєстратура

(044)483 21 54

 

Консультація уролога

Уролог приймає з Пн.-Пт. з 8-00 до 19-00

Майже всі чоловіки, коли одержують направлення до уролога, ігнорують його. А все через те, що вони не знають, які саме хвороби може лікувати такий фахівець. Перед тим, як почати вивчати, якою діяльність займається уролог, необхідно знати, що саме означає урологія. Це наука, яка займається захворюваннями, які виникають у чоловіків і пов’язані вони з сечостатевою системою. Можна сказати так, що урологом назначається лікування суто чоловічих хвороб. Це медична галузь, яку відносять до хірургічної.

Є декілька галузей:

  • андрологія;
  • урологія геріатрична;
  • урогінекологія;
  • онкологічна урологія.

Коли проводиться урологом або лікарем-андрологом лікування сексуальних дисфункцій, зміна статі та генітальна хірургія, це андрологія.

Фото - Консультація уролога

Лікування людей похилого віку називається геріатричною урологією. Її особливість – небезпека операцій. Коли вам потрібна консультація уролога в Києві, ви можете звернутись до нас.

Урогінекології. Сюди відносять жінок які звертаються до уролога та мають захворювання сечівника при гінекологічних патологіях. Також консультація уролога в Києві може стати необхідною, коли необхідно вивчити захворювання нирок та провести їх діагностику.

Фото - Консультація уролога

Коли необхідно звернутися до уролога

Професійна консультація уролога в Києві необхідна тоді, коли є такі симптоми:

  • больові відчуття в області де знаходяться нирки;
  • болі в сечостатевих органах;
  • болі внизу живота;
  • зміна кольору сечі.

Вам необхідно запам’ятати, що вчасне звернення до лікаря може попередити ускладнення. Таким чином, лікування може бути більш ефективним. Якщо з’явились болі в нижній частині живота, тоді слід запідозрити захворювання сечового міхура. Такий процес може провокувати каміння, цистит та пухлини. Тому необхідно своєчасно звернутися до лікаря в нашій поліклініці.