DSC_0004 DSC_0018 DSC_01001 DSC_0010 DSC_0451 DSC_0530 DSC_0123

Головний вхід

Головний корпус госпіталю

Стоматологічний кабінет 

Зал ЛФК

                                                                         Рентген

Координаційний центр

(044)483 16 92

Реєстратура

(044)483 21 54

 

Ортопедична стоматологія

Ортопед-стоматолог приймає з Пн.-Пт. з 8-00 до 19-00 та в Сб. з 9-00 до 15-00

Дуже велика кількість людей зараз не може уявити повноцінне життя без методики протезування зубів. Саме цим займається такий напрямок, як ортопедична стоматологія. Зараз всі знають, що в будь-який час є можливість замінити природні зуби на якісні штучні. Здається, що так було завжди. Але були такі часи, коли зуби не могли і не вміли відновлювати.

Протезування зубів

Ортопедична стоматологія, як розділ медицини вивчає порушення цілісності та функцій щелеп та зубів, а також їх відновлення.

Фото - Ортопедична стоматологія

Після того, як буде проведена консультація по ортопедичній стоматології, стоматолог-ортопед розпочинає процес протезування. Коли проводять підготовку ротової порожнини, визначають, наскільки деформовані ряди зубів та як змінилось їх розташування, в якому стані тканини, прикус та наскільки далеко зайшли зміни форми щелепи.

Різновиди протезування

Коли проводиться консультація по ортопедичній стоматології, доводиться приймати рішення про те, який з трьох видів протезування використовувати:

  • безпосереднє;
  • найближче;
  • віддалене.

При безпосередньому протезуванні протез готують ще до того, як видаляють зуби. Накладають його через 24 години після проведення необхідної операції, не пізніше. Протезування, яке буде найближчим, – приблизно через два тижні. При цьому рана зможе повністю загоїться. Протезування ортопедичної стоматології віддалене починають робити після повного загоєння рани.

Фото - Ортопедична стоматологія

Зубні протези можна вважати повноцінними, тоді коли відсутня рухливість зубів, які є опорними та інші зміни. Будь-яке порушення зумовлює виготовлення нових протезів, чим і займається ортопедична стоматологія в Києві.

Протезуванню передує:

  • санація;
  • усунення будь-яких змін;
  • висічення рубців і тяжів.

Все частіше в останні роки ортопедична стоматологія в Києві практикує протезування на імплантатах. Такі конструкції дуже надійні. Завдяки цьому, за допомогою ортопедичної стоматології, можливо повністю змінити людську посмішку.

                                                                                      Конт.тел. 483-16-92