DSC_0004 DSC_0018 DSC_0100 DSC_0010 DSC_0451 DSC_0530 DSC_0123

Головний вхід

Головний корпус госпіталю

Стоматологічний кабінет 

Зал ЛФК

                                                                         Рентген

Координаційний центр

(044)483 16 92

 

Ударно-хвильова терапія

Кабінет ударно-хвильової терапії працює з Пн.-Пт. з 11-00 до 13-00 (за попереднім записом)

Ударно-хвильова терапія виникла як засіб лікування сечокам’яної хвороби та інших урологічних захворювань. Та натепер нею лікують остеохондроз та деякі інші важкі патології м’язів та кісток. Завдяки ударно-хвильовій терапії можливо ефективно лікувати захворювання, які виникають в опорно-руховому апараті. Це найбільш гостра проблема в сучасній травматології.

Навантаження на кістки та м’язи можуть бути:

  • стереотипні;
  • вибухові.

Саме вони викликають хворобливий стан не тільки у тих, хто пов’язаний зі спортом, але і у звичайних людей. Цю розробку, яку називають ударно-хвильовою терапією, можливо назвати революційним проривом.

Фото - Ударно-хвильова терапія

Тільки ударно-хвильова терапія в Києві зможе кардинально покращити кровообіг, розпушити кальцієві відкладення та фіброзні епіцентри. Саме вони можуть спричинити:

  • больовий синдром;
  • запалення.

Найголовніший та найважливіший ефект даної хвилі – оновлення мікросудин в області, яка була проблемною. Тільки ударно-хвильовою терапією можливо прибрати запалення, яке виникло, провести ліквідацію больового синдрому, запобігти загостренням в майбутньому. Також ударно-хвильова терапія в Києві допоможе відновити рухи у суглобах, підвищити перенесення будь-яких навантажень та посприяє відновленню професійної та побутової діяльності.

Ефективність методики

Сьогодні ця методика вважається найефективнішою в лікуванні травмованих органів та захворювань опорно-рухового апарату. Можливе позиціонування її як неінвазивної біохірургії. А все тому, що ударно-хвильова терапія в Києві дозволяє зробити глибокі зміни в структурах всіх тканин і має вплив на причину виникнення процесу, який може бути патологічним. Саме тому це вважається консервативним лікуванням.

Всі країни застосовують цей метод, як монотерапію. Додатково проводити медикаментозне лікування, ін’єкціями, фізіотерапією, масажем та іншими способами потреби немає. А найголовніше – з’являється можливість провести лікування багатьох захворювань, а також травм. І це буде не тільки дуже просто, але і досить ефективно. Досвід показує лише позитивні результати. Ефект залишається стійким і досягають його більше ніж 95% всіх пацієнтів.