DSC_0004 DSC_0018 DSC_01001 DSC_0010 DSC_0451 DSC_0530 DSC_0123

Головний вхід

Головний корпус госпіталю

Стоматологічний кабінет 

Зал ЛФК

                                                                         Рентген

Координаційний центр

(044)483 16 92

Реєстратура

(044)483 21 54

 

Приймальне відділення

Відділення структурно пов'язане з усіма лікувальними відділеннями і адміністративними підрозділами госпіталю, веде електронний облік госпіталізованих пацієнтів. Розміщується на першому поверсі стаціонару.

Діагностична палата з усіма зручностями для короткочасного (не більше доби) розміщення та обстеження пацієнтів, які потребують уточнення діагнозу до переведення в профільне відділення.

Крім огляду, пацієнту можуть бути виконані лабораторні, функціональні, рентгенологічні та інші необхідні дослідження. Можливе виконання перев'язок, ін'єкцій, внутрішньовенних інфузій та інших процедур як при наданні невідкладної допомоги, так і планово-амбулаторному порядку.

Основні завдання нашого відділення: прийом та первинне клінічне обстеження пацієнтів; спрямування їх до профільних лікувальних відділеннь госпіталю або до інших лікувальних установ.

Ми проводимо: забір крові з вени для біохімічного та інших аналізів; обстеження на базі відділення за участю профільних фахівців (при необхідності); амбулаторний прийом хворих за невідкладними показаннями в неробочий час.  

У нас починається шлях до одужання. З моменту прибуття в госпіталь (з поліклінікою) пацієнт відчуває нашу увагу, участь та високий професіоналізм персоналу.

 

 Телефон пост медичної сестри: 483-27-92