DSC_0004 DSC_0018 DSC_01001 DSC_0010 DSC_0451 DSC_0530 DSC_0123

Головний вхід

Головний корпус госпіталю

Стоматологічний кабінет 

Зал ЛФК

                                                                         Рентген

Координаційний центр

(044)483 16 92

Реєстратура

(044)483 21 54

 

Відділення ендоскопії та ультразвукової діагностики

У госпіталі (з поліклінікою) на 2 поверсі  будівлі стаціонару функціонує Відділення ендоскопії та ультразвукової діагностики.

Відділення оснащене сучасною ендоскопічною та ультразвуковою апаратурою,  що значно покращує проведення  процедур пацієнтам та підвищує діагностичні і лікувальні можливості.

Лікарі відділення   проводять  діагностику захворювань внутрішніх органів, при цьому  широко застосовуються  сучасні методи досліджень, які для пацієнта є  безпечними та безболісними та дають можливість оцінити морфологічні і функціональні зміни в органах, здійснювати динамічний контроль за патологічним процесом.

Для диференціальної діагностики доброякісних і злоякісних утворень проводиться забір матеріалу на цитологічне дослідження.

Фізіотерапевтичне відділення

      У госпіталі (з поліклінікою) на 2 поверсі будівлі стаціонару функціонує Фізіотерапевтичне відділення.

   Відділення є невід’ємною частиною лікувального процесу переважної більшості як стаціонарних так і амбулаторних хворих. Вдосконалені у відділенні фізіотерапевтичні процедури являються унікальними, корисними та динамічно доповнюють будь-яке лікування.

  Відділення обладнане сучасними фізіотерапевтичними апаратами, застосовує передові методи лікування з урахуванням даних доказової медицини, що в більшості випадків має ефективність, яка не поступається медикаментозним препаратам. На основі сучасних досягнень науки відділення використовує, розробляє та впроваджує нові та ефективні методи лікування.

   Фізіотерапія застосовує з лікувальною метою  фізкультуру та такі природні чинники, як світло, вода, тепло, холод, лікувальні грязі та переформовані чинники – магнітні поля, електричні струми і поля, ультразвук, тощо. У відділенні проводяться  реабілітаційні курси при наявності функціональних розладів та органічних захворювань центральної та периферичної нервових систем, органів кровообігу та дихання, опорно-рухового апарату.

   Фізіотерапевтичні методи лікування застосовуються самостійно та комбіновано у поєднанні з медикаментозною терапією.

    У відділенні працює кабінет голкорефлексотерапії, зал лікувальної фізкультури, квант – камера (сауна  інфрачервона), кабінет пресотерапії.

   Забезпечуються комплекси фізіотерапевтичної реабілітації з використанням таких сучасних методів як магнітолазерна терапія, небулайзерна терапія, електротерапія, проводиться теплолікування (озокеритолікування)хромотерапія, ароматерапія, фототерапія, лікування механічними коливаннями .

    Також продяться такі процедури як: душ – масаж підводний, душ гідролазерний, вихрова ванна для нижніх кінцівок, скелетне витяжіння хребта («сухе »), гідроколонотерапія, ударно- хвильова терапія, термоміостімуляція на апараті «Nuga-best»   -  заснована на принципах східної і західної медицини: рефлексотерапії, точковому масажі і прогріванні довгохвильовими інфрачервоними променями .

 Тел.483-81-85

 

Відділення функціональної діагностики

Кабінети відділення Функціональної діагностики знаходяться, як в стаціонарі лікарні так і в поліклініці госпіталю (з поліклінікою).Фото - Відділення функціональної діагностики

Відділення функціональної діагностики - це багатопрофільний підрозділ діагностики, оснащений сучасною, високоінформативною медичною апаратурою зарубіжного і вітчизняного виробництва, що має в своєму розпорядженні кабінети для обстеження серцево-судинної системи, органів дихання, нервової системи, магістральних і периферичних судин та працівники якого у своїй роботі застосовують сучасні методи дослідження ( ЕКГ;Ультразвукова  ехокардіографія  серця; Ультразвукова  доплерографія судин; Дослідження  функції дихання тощо.),  які дозволяють виявити патологію в гострому періоді або на ранній стадії захворювання, що дає можливість лікарям-клініцистам призначити відповідне лікування і знизити ризик розвитку ускладнень.

У відділенні функціональної діагностики обстежуються стаціонарні пацієнти, амбулаторні пацієнти, які мають направлення на обстеження лікарями  поліклініки, а також ін.. громадяни при зверненні.

 Тел.:483-21-54

Діагностична лабораторія

Лабораторія госпіталю (з поліклінікою) розміщена на 1 та 7 поверхах будівлі поліклініки, атестована на проведення вимірювань показників біологічних рідин.

Лабораторія забезпечує своєчасне, якісне та достовірне проведення лабораторних досліджень, що включає розділи сучасної діагностики та сприяє підвищенню ефективності лікувально - діагностичного процесу, наданню висококваліфікованої медичної допомоги.

В штаті медичної лабораторії 16 фахівців з вищою, першою та другою атестаційними категоріями, які компетентні в питаннях проведення і організації аналізів по закріпленій номенклатурі.

Лабораторія оснащена сучасною апаратурою відомих світових виробників згідно з усіма вимогами, які пред’являються нормативними документами.

Перелік лабораторних досліджень:

Гематологічні:  загальний аналіз крові з підрахунком лейкоцитарної формули підрахунок тромбоцитів, ретикулоцитiв; визначення часу згортання крові, дослідження на  малярійний  плазмодій.

Біохімічні: загальний білок, білірубін аланінамінотрансферази (АЛТ), аспартатамінотрансферази (ACT), лужна фосфатаза, гамма-глутаматтрансфераза (ГГТ), альфа-амілаза, тимолова проба, лактатдегідрогеназа (ЛДГ), креатінфосфокіназа (КФК –МВ), міоглобін, тропонін І (cito test), загальний холестерин, ліпідограма, β-ліпопротеїди, сечова  кислота, ревматоїдний фактор, антістрептолізін – О (АСО), С-реактивний білок, глюкоза крові, визначення протромбінового індексу по Квіку, фібриногену, електроліти (калій, натрій,кальцій-іонізований)

Загально клінічні дослідження сечі: загальний аналіз (з мікроскопією осаду); аналіз по Нечипоренко, по Земницькому; діастаза, Pancreatitis (Cito test), жовчні пігменти, кетонові тіла, глюкоза, білок.

 Дослідження фекалій : копрограма; аналіз калу на яйця гельмінтів і цисти найпростіших, зішкріб на яйця гостриків (ентеробіоз), приховану кров; гемоглобіну та трансферину  (Cito-test FOB-Transferrin) , антигену Хелікобактер пілорі (Cito-test H. Pilory Ag, рота вірусів (Cito-test Rotа1), антигенів до лямблія (Giardia Lamblia intestinalis).

Аналіз виділень із статевих органів: аналіз секрету передміхурової залози; спермограма; аналіз мокротиння; дуоденального вмісту; зішкріб зі шкіри та вій на наявність демодексу; нігтьових пластинок на паразитарні грибки,назального секрету (назоцитограма).

Цитологічні :дослідження з поверхні шийки матки; з цервікального каналу; виділення з молочних залоз.

Імунологічні : концентрації гормонів щитоподібної залози,тиреотропний гормон (TSH), тироксин вільний (FT4), антитіла до тиреопероксидази (А-ТРО), визначення  груп  крові і резус-фактору; експрес - діагностика гепатиту В, гепатиту С, експрес - діагностика сифілісу.

   Терміни виконання короткі і не впливають на якість дослідження

Телефон лабораторії 483-77-94       

Час   роботи: пн..-пт. 8.00-18.30, сб. 9.00-18.00, нд. 9.00-15.00

 

Приймальне відділення

Відділення структурно пов'язане з усіма лікувальними відділеннями і адміністративними підрозділами госпіталю, веде електронний облік госпіталізованих пацієнтів. Розміщується на першому поверсі стаціонару.

Діагностична палата з усіма зручностями для короткочасного (не більше доби) розміщення та обстеження пацієнтів, які потребують уточнення діагнозу до переведення в профільне відділення.

Крім огляду, пацієнту можуть бути виконані лабораторні, функціональні, рентгенологічні та інші необхідні дослідження. Можливе виконання перев'язок, ін'єкцій, внутрішньовенних інфузій та інших процедур як при наданні невідкладної допомоги, так і планово-амбулаторному порядку.

Основні завдання нашого відділення: прийом та первинне клінічне обстеження пацієнтів; спрямування їх до профільних лікувальних відділеннь госпіталю або до інших лікувальних установ.

Ми проводимо: забір крові з вени для біохімічного та інших аналізів; обстеження на базі відділення за участю профільних фахівців (при необхідності); амбулаторний прийом хворих за невідкладними показаннями в неробочий час.  

У нас починається шлях до одужання. З моменту прибуття в госпіталь (з поліклінікою) пацієнт відчуває нашу увагу, участь та високий професіоналізм персоналу.

 

 Телефон пост медичної сестри: 483-27-92

Кардіологічне відділення

 Кардіологічне відділення госпіталю забезпечує цілодобове надання кваліфікованої медичної допомоги пацієнтам із захворюваннями серцево-судинної системи, а саме у відділенні проводиться лікування: 

 • Ішемічної хвороби серця – стенокардії напруги, гострого коронарного синдрому (нестабільної стенокардії та інфаркту міокарда);
 • Кардіоміопатій різного генезу;
 • Гіпертонічної хвороби та симптоматичних артеріальних гіпертензій, проводиться диференційна діагностика останніх;
 • Порушень ритму;
 • Серцевої недостатності;cardiology
 • Гострої та хронічної ревматичної хвороби серця та її ускладнень. 

У відділенні проводиться електрокардіографічне, холтерівське моніторування серця,ехокардіографічне обстеження, добове моніторування артеріального тиску, навантажувальні проби (велоергометрія). 

Відділення тісно співпрацює з ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова НАМНУ» щодо проведення ургентної та планової коронаровентрикулографії та проведення стентування коронарних судин. 

Налагоджена співпраця із Інститутом серця МОЗ України, Науково-практичним центром дитячої кардіології та кардіохірургії (доросле відділення), Національним науковим центром «Інститут кардіології ім. акад. М.Д. Стражеска НАМНУ», ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМНУ». 

У відділенні проводиться реабілітація пацієнтів після аорто-коронарного шунтування, протезування клапанів серця, стентування коронарних судин, постінфарктних пацієнтів. 

Телефон:(044) 483-22-05

 

 

 

  

 

Неврологічні відділення

     У складі госпіталю ДУ «ТМО МВС України по місту Києву» функціонують два неврологічні відділення які розташовані на 4 та 5 поверхах корпусу стаціонару , кожне на 40 ліжок з комфортабельними 1,2 та 3-х місними палатами.

     Неврологічні відділення призначені для надання кваліфікованої та спеціалізованої медичної допомоги хворим неврологічного профілю .

      Проводиться обстеження, лікування та реабілітація хворих на:

 • Гостру судинну патологію головного та спинного мозку та їх наслідки.
 • Хронічну судинну патологію головного та спинного мозку, нейродегенеративні захворювання.
 • Демієлінізуючі та запальні хвороби нервової  системи.
 • Наслідки травм центральної (черепно-мозкові,спінальні травми) та периферичної нервової системи.
 • Хвороби периферичної нервової системи (нейропатії,невралгії різної локалізації та етіології, полінейропатії).
 • Неврологічні прояви дегенеративно-дистрофічних захворювань хребта.
 • Захворювання вегетативної нервової системи (вегетативні дисфункції різної етіології , вегетативні пароксизми).
 • Патологія центральної та периферичної нервової системи викликана соматичними захворюваннями (в стадії компенсації).

       У комплексному обстеженні та лікуванні неврологічних хворих застосовуються сучасні методи діагностики та фізіотерапевтичного лікування у відповідних відділеннях госпіталю (з поліклінікою) ТМО.

      Відділення тісно співпрацюють з провідними фахівцями ДУ «Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України», кафедрами неврології НМАПО ім. П.Л. Шупика.

Контактні телефони:

Неврологічне відділення №1: 483-22-97

Неврологічне відділення №2: 483-23-72

Терапевтичні відділення

     У складі госпіталю ДУ «ТМО МВС України по місту Києву» функціонують два терапевтичних відділення які розташовані на 3 та 7 поверхах корпусу стаціонару , з комфортабельними 1,2 та 3-х місними палатами.

Терапевтичні відділення Госпіталю проводять лікування пацієнтів із:

 • Захворюваннями бронхолегеневої системи (бронхіти, трахеїти, пневмонії, плеврити, бронхіальна астма) з використанням сучасних методів діагностики — цифрової флюорографії, рентгенографії, рентгеноскопії, спірографії, бронхоскопії та ін.
 • Захворювання системи виділення — пієло- та гломерулонефритів, хронічної ниркової недостатності різної етіології, здійснює підготовку пацієнтів для проведення планового гемодіалізу;
 • Захворювання ендокринної системи — цукровий діабет та його ускладнення, порушення функції щитоподібної залози;
 • Ревматологічні захворювання — ревматоїдний артрит, деформуючий остеоартроз, деформуючий спондилоартроз (хвороба Бєхтєрєва) та ін.

     Крім лікування у терапевтичному відділенні №2 Госпіталю проводиться відновне лікування і реабілітація хворих після перенесених гострих захворювань, з неврологічною патологією та патологією опорно – рухового апарату з використанням сучасних  фізіотерапевтичних методів лікування.

     В своїй роботі відділення тісно співпрацюють з ДУ «Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМНУ», ДУ «Інститут нефрології НАМНУ», Київським міським ревматологічним центром, ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМНУ».

Контактні телефони:

Терапевтичне відділення №1: 483-21-98

Терапевтичне відділення №2: 483-25-68

Відділення інтенсивної терапії

Відділення надає кваліфіковану допомогу та розраховано на 6 ліжок.

У відділенні працюють лікарі та медичні сестри з великим досвідом проведення анестезій та інтенсивної терапії пацієнтам з різноманітною патологією різного ступеню вираженості.

Приміщення відділення розташовані на першому поверсі стаціонару.

У відділені організоване добове чергування лікарів-анестезіологів та середнього медичного персоналу. Щодня проводяться ранкові сумісні огляди пацієнтів лікуючими лікарями та реаніматологами за участю головних спеціалістів госпіталю для визначення найоптимальнішої тактики лікування.

Відділення оснащене електронно-діагностичним обладнанням, дихальною, наркозною та ін. апаратурою. Кожне ліжко має центральне підведення кисню.

У відділенні надається допомога хворим з інфекційною патологією, що ускладнена гострою дихальною недостатністю, гострою серцево-судинною недостатністю, інфекційно-токсичним шоком, гострою наднирниковою недостатністю, ДВЗ-синдромом, гострою недостатністю печінки та нирок, синдромом токсикозу з ексикозом, судомним та гіпертермічним синдромом та ін..

В разі важкого стану пацієнт отримує необхідне лікування та догляд  до стабілізаціїї усіх життєвоважливих показників.

Телефони: (044)483-27-92

Відділення променевої патології та відновного лікування

У відділенні відновного лікування працюють лікарі-фахівці першої і вищої категорії, середній персонал з великим досвідом роботи з відновлювального лікування хворих з широким діапазоном захворювань.

У відділенні здійснюють лікування: остеохондрозу , сколіозів  хребта; артрозів, артритів; післяоперативна та післятравматична реабілітація; лікування вегетосудинних дистоній;  лікування депресій ,неврозів, фобій, залежних станів,  лікування анорексій лікування ожиріння та метаболічного синдрому,  лікування захворюваннь органів дихання;  лікування захворювань шлунково- кишкового тракту, розроблені санологічні програми оздоровлення організму  та  багатьох  інших захворювань.

Керує відділенням лікар, вищої категорії Приходько Людмила Олексіївна.

Відділення променевої діагностики - технічно оснащене сучасним обладнанням, підрозділ з висококваліфікованими молодими кадрами, що дозволяє ставити перед собою нові наукові завдання і з оптимізмом дивитися в майбутнє.

У відділенні реабілітації використовується широкий комплекс реабілітаційних засобів, які відносяться до лікувальної фізкультури, фізіотерапії, мануальної терапії. У відділенні розроблені оригінальні методики тренування з використанням біологічного зворотного зв'язку, різних видів ручного і апаратного масажу, працетерапії та гідрокінезотерапії.

Відділення променевої патології та відновного лікування співпрацює з Фізіотерепевтичним відділенням.

Телефони: (044) 483-25-68