DSC_0004 DSC_0018 DSC_01001 DSC_0010 DSC_0451 DSC_0530 DSC_0123

Головний вхід

Головний корпус госпіталю

Стоматологічний кабінет 

Зал ЛФК

                                                                         Рентген

Координаційний центр

(044)483 16 92

Реєстратура

(044)483 21 54

 

Отоларингологічний кабінет

У госпіталі (з поліклінікою) на 5 поверсі Хірургічного відділення функціонує два отоларингологічних кабінети.

Кабінети оснащені сучасним устаткуванням, що дозволяє проводити максимально-детальне обстеження пацієнтів. У своїй практиці ми використовуємо найсучасніші методики лікування захворювань ЛОР-органів, що не потребують радикального втручання в організм пацієнта. Ретельний лабораторний і інструментальний контроль процесу лікування дозволяє гарантувати високий і тривалий результат.

За допомогою ендоскопічного  інструментарію Вам та Вашим членам сім’ї  проведуть діагностику  та видалення поліпів, папілом із порожнини носа.

Лікарі кабінету консервативним та пункційним методом вилікують гайморит,  тонзиліт, медикаментозний риніт проведуть видалення сторонніх  тіл  з вуха , горла, носа, методом переміщення по Проетцу зроблять промивання порожнини носа.

Всім пацієнтам, що страждають захворюваннями ЛОР-органів варто пам'ятати, що тільки своєчасна діагностика й лікування допоможуть швидко й без ризику розвитку ускладнень відновити Ваше здоров'я.

Звертаючись до лікаря-отоларинголога нашого закладу, Ви можете бути впевнені, що в кожному клінічному випадку Вам підберуть індивідуальну схему лікування, проконтролюють весь процес терапії до повного видужування.

Конт.тел.:483-21-54

                 483-24-93