DSC_0004 DSC_0018 DSC_01001 DSC_0010 DSC_0451 DSC_0530 DSC_0123

Головний вхід

Головний корпус госпіталю

Стоматологічний кабінет 

Зал ЛФК

                                                                         Рентген

Координаційний центр

(044)483 16 92

Реєстратура

(044)483 21 54

 

Терапевтичні відділення

В  госпіталі (з поліклінікою) функціонує 2 терапевтичних відділення, що розміщенні на 3 та 6 поверхах споруди Поліклініки.

У складі відділень працюють: лікарі-терапевти; лікар-кардіолог та лікар-ендокринолог, лікар-гастроентеролог.

Відділення створені з метою здійснення медичної практики для надання амбулаторно-поліклінічної лікувально-профілактичної допомоги прикріпленому до госпіталю (з поліклінікою) контингенту та іншим громадянам України, в т.ч. іноземним.

У відділеннях проводиться обстеження і лікування пацієнтів, з патологією внутрішніх органів - захворюваннями системи кровообігу, дихання, травлення, хвороб нирок, захворювань сполучної тканини і т.д., шляхом застосування необхідних діагностичних, лікувальних, реабілітаційних та профілактичних заходів із складанням візуальних планів лікування. Залежно від стану пацієнта визначають необхідність призначення додаткової діагностики та консультацій вузьких фахівців.

Діяльність відділень базується на принципі здійснення контролю лікарем-терапевтом лікарських дільниць за станом здоров’я кожного громадянина з метою застосування заходів попередження захворювань чи їх профілактики.

Адміністрацією та лікарями відділень впровадженні в практику сучасні методи і засоби профілактики, діагностики, лікування та реабілітації хворих, передовий досвід роботи профільних медичних закладів.