DSC_0004 DSC_0018 DSC_01001 DSC_0010 DSC_0451 DSC_0530 DSC_0123

Головний вхід

Головний корпус госпіталю

Стоматологічний кабінет 

Зал ЛФК

                                                                         Рентген

Координаційний центр

(044)483 16 92

Реєстратура

(044)483 21 54

 

Фізіотерапевтичне відділення

      У госпіталі (з поліклінікою) на 2 поверсі будівлі стаціонару функціонує Фізіотерапевтичне відділення.

   Відділення є невід’ємною частиною лікувального процесу переважної більшості як стаціонарних так і амбулаторних хворих. Вдосконалені у відділенні фізіотерапевтичні процедури являються унікальними, корисними та динамічно доповнюють будь-яке лікування.

  Відділення обладнане сучасними фізіотерапевтичними апаратами, застосовує передові методи лікування з урахуванням даних доказової медицини, що в більшості випадків має ефективність, яка не поступається медикаментозним препаратам. На основі сучасних досягнень науки відділення використовує, розробляє та впроваджує нові та ефективні методи лікування.

   Фізіотерапія застосовує з лікувальною метою  фізкультуру та такі природні чинники, як світло, вода, тепло, холод, лікувальні грязі та переформовані чинники – магнітні поля, електричні струми і поля, ультразвук, тощо. У відділенні проводяться  реабілітаційні курси при наявності функціональних розладів та органічних захворювань центральної та периферичної нервових систем, органів кровообігу та дихання, опорно-рухового апарату.

   Фізіотерапевтичні методи лікування застосовуються самостійно та комбіновано у поєднанні з медикаментозною терапією.

    У відділенні працює кабінет голкорефлексотерапії, зал лікувальної фізкультури, квант – камера (сауна  інфрачервона), кабінет пресотерапії.

   Забезпечуються комплекси фізіотерапевтичної реабілітації з використанням таких сучасних методів як магнітолазерна терапія, небулайзерна терапія, електротерапія, проводиться теплолікування (озокеритолікування)хромотерапія, ароматерапія, фототерапія, лікування механічними коливаннями .

    Також продяться такі процедури як: душ – масаж підводний, душ гідролазерний, вихрова ванна для нижніх кінцівок, скелетне витяжіння хребта («сухе »), гідроколонотерапія, ударно- хвильова терапія, термоміостімуляція на апараті «Nuga-best»   -  заснована на принципах східної і західної медицини: рефлексотерапії, точковому масажі і прогріванні довгохвильовими інфрачервоними променями .

 Тел.483-81-85