DSC_0004 DSC_0018 DSC_01001 DSC_0010 DSC_0451 DSC_0530 DSC_0123

Головний вхід

Головний корпус госпіталю

Стоматологічний кабінет 

Зал ЛФК

                                                                         Рентген

Координаційний центр

(044)483 16 92

Реєстратура

(044)483 21 54

 

Гастроентерологічне відділення

    Відділення розташоване на 8 поверсі стаціонару, розраховане на 40 ліжок з комфортабельними 2,3 та       4-х місними палатами.

     Гастроентерологічне відділення Госпіталю проводить лікування пацієнтів з гострими та хронічними захворюваннями шлунка та дванадцятипалої кишки (гастрити, дуоденіти, виразкова хвороба та ін.), захворюваннями гепатобіліарної системи (хронічні гепатити, стеатогепатоз, холецистити, холангіти), захворюваннями підшлункової залози (панкреатити), кишечника (неспецифічний виразковий коліт, хвороба Крона).

     У відділенні, з метою верифікації діагнозу, проводиться рентгеноскопія всіх відділів травного каналу, ендоскопічні дослідження шлунка та дванадцятипалої кишки, товстого кишечника із забором біопсійного матеріалу; цитологічне та бактеріологічне дослідження складу жовчі шляхом проведення дуоденального зондування, імунологічне та цитологічне дослідження калу на гельмінти і найпростіші, що в комплексному застосуванні дає можливість не тільки швидко й точно встановити діагноз, але й вчасно розпочати лікування.

    В своїй роботі відділення тісно співпраціє з ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМНУ», Київським міським клінічним онкологічним центром, кафедрою гастроентерології, дієтології і ендоскопії НМАПО ім. П.Л. Шупика, ДУ «Інститут гематології та трансфузіології НАМНУ», Київським НДІ інфекційних захворювань.

Телефон: (044) 483-77-96